Matura z angielskiego

Matura z angielskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym – oto z czym muszą mierzyć się współcześni uczniowie w szkołach średnich. Wielu rodziców przyzna, że nie miało z czymś takim do czynienia. Starsze pokolenie miało do wyboru przedmiot z którego będzie chciało zadawać egzamin wprowadzający w dorosłość. Obecni młodzi ludzie nie maja takiego komfortu. Jednak to bardzo dobrze, ponieważ znajomość języka obcego w dzisiejszych czasach to podstawa. W odpowiednim przygotowaniu do matury mogą pomóc nam książki z serii “New Matura Success”, które polecane są przez nauczycieli i profesorów.

“Matura Success New Intermediate WB PEARSON”

To jeden z takich podręczników, który przełamuje stereotyp, że nauka angielskiego może być trudna. Wielu nauczycieli przekonuje, że angielski to coś, co sprawi, że przyszłość współczesnych uczniów będzie lepsza. Jednak młodzi ludzie nie zawsze są chętni do współpracy. Na pewno zmieni to ten wspaniały podręcznik, który może być dodatkiem do lekcji. Oprócz podręczników, które są obowiązkowe w szkole uczeń może również samodzielnie pracować na tej książce, gdzie nie tylko znajdziemy wiele wspaniałych treści, ale także mnóstwo filmów. Jest to książka, która już dzisiaj określana jest jako bestseller podbijający serca wielu uczniów oraz uczniów. Całość została opracowana w taki sposób, że nauka możliwa jest również bez konieczności nauczyciela nad głową. Do tego ogromna dawka humoru, która sprawi, że nawet najbardziej wytężona nauka języka angielskiego stanie się dla uczniów wielką przyjemnością. Matura razem z nim nie będzie stanowiła dla nikogo ogromnego wyzwania.

“Matura Success New Intermediate SB PEARSON”

Bob Hastings, Stuart KcKinlay, Regina Raczyńska – trzech wspaniałych autorów, którzy przyłożyli swoją rękę i wiedzę do tego, aby opracować jeden z najlepszych podręczników do nauki języka angielskiego. Nie jest to nauka języka angielskiego na poziomie podstawowym. Ta książka ma za zadanie przygotować młodych adeptów do podejścia do matury z języka obcego – przynajmniej na poziomie podstawowym. Cały podręcznik kładzie ogromny nacisk na czytanie, płynnie mówienie, jak również na pytanie. Podzielona na specjalne sekcje pomaga uczniom uporać się z różnymi zagadnieniami. Uczniowie mają szansę na to, aby samodzielnie wykonać w domu egzamin z angielskiego, który powoli przyzwyczaja ich do tego, co będą mieli na prawdziwym, majowym egzaminie. Regularne powtórki, które zaplanowane są w podręczniku sprawią, że nasze dzieci będą naprawdę perfekcyjnie przygotowanie do najtrudniejszego egzaminu, który czeka ich przed wejściem w dorosłość.

School obraz autorstwa freepik - www.freepik.com